SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Samsung Galaxy S20 Serisi Kullanıcılarını Sevindiren Güncellemeyle Yeni Özellikler ve Güvenlik İyileştirmeleri Getiriyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Haziran 2023 güncellemesi, son güvenlik yamaları da dahil olmak üzere yayınlanmaya başlandı ve Samsung Galaxy S20 serisinin tamamı bu güncellemeden faydalanıyor. Haziran 2023 ayının başlamasından bu yana Samsung yazılım ekibi, yeni aylık güvenlik güncellemelerini yayınlamakla meşgul. Güncellenen modellerin listesi hızla genişliyor. Önceki bir süreçte geçen yılın amiral gemilerine odaklanılmıştı, ancak bu kez sıra Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+ ve Samsung Galaxy S20 Ultra modellerine geldi ve bu akıllı telefon ailesinin tamamına güncelleme sunuldu. Bu güncelleme, marka modellerine öncelik verildiği gibi çeşitli Avrupa pazarlarında adı geçen üç modele de dağıtılmaya başlandı. Yayınlanan üretici yazılım sürümü G98xxXXUHHWED olarak belirlendi ve yalnızca Haziran 2023 SMR (Güvenlik Bakım Sürümü) ile sınırlı değil. Haziran 2023 güncellemesi Avrupa’da dağıtılmaya başlandı. Eğer bu üç modelden birine sahipseniz, “Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle” yolunu izleyerek güncellemenin kullanılabilirliğini manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler