SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Turkcell’e Altın Pusula’dan 3 Ödül Geldi

Turkcell, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl 21'incisi düzenlenen Altın Pusula Ödülleri'nde üç dalda ödüle layık görüldü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten gelen açıklamaya göre, Turkcell, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı prestijli ödüllere yenilerini ekledi.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen “Altın Pusula”da 3 ödül birden alan Turkcell, her alanda değer yarattığı projeleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Turkcell, “T.Life” iç iletişim tanıtım çalışması ile kurum içi iletişim kategorisinde, “Geleceği Yazan Kadınlar İklim Değişikliği Fikir Maratonu” ile süreklilik/sürdürülebilirlik kategorisinde, “GNÇ SporFest” projesi ile de sponsorluk iletişimi alanında ödül aldı.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
Turkcell, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl 21'incisi düzenlenen Altın Pusula Ödülleri'nde üç dalda ödüle layık görüldü.

turkcell-2.jpg

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE GELECEĞİ YAZAN KADINLAR’DAN ÇÖZÜM ARAYIŞI

Turkcell, TÜHİD-KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nü Geleceği Yazan Kadınlar İklim Fikir Maratonu ile aldı.

Teknolojide kadın istihdamını ve girişimciliği artırmak üzere hayata geçirdiği İklim Fikir Maratonu projesiyle Turkcell, kadınların iklim krizi çözüm süreçlerinde de eşit varlığını destekliyor.

Turkcell, TOBB ve Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen projeyle bugüne kadar yaklaşık 3 bine yakın kadının teknoloji ve girişimcilik alanında kapasite geliştirmesi için çeşitli eğitim, seminer ve yarışmalar düzenlendi.

Projenin ilk iki yılında 200’e yakın kadın teknoloji alanında istihdam edildi. Proje 2021 ve 2022’de rotasını kadınların teknoloji girişimciliğindeki kapasitelerini iklim değişikliğine çözüm aramaya yöneltebilecekleri yeni bir versiyona çevirdi.

turkcell-3.jpg

BİNLERCE GENÇ SPORCU GNÇ SPORFEST’TE BULUŞTU

Turkcell’in ödül aldığı diğer bir projesi, yenilikçi genç markası GNÇ ile gerçekleştirdiği GNÇ SporFest oldu.

Turkcell’in gençleri eğlendiren ve onlara ayrıcalıklar sağlayan yenilikçi markası GNÇ, özel teklifleri, marka iş birlikleri ve gençlere sunduğu fırsatların yanı sıra geçen sene GNÇ Sporfest ile de 100’ü aşkın üniversiteden 5 binden fazla genç sporcuyla buluştu.

Gençler aralarında basketbol, voleybol, yüzme, hentbol, su topu, briç, yol bisikleti, dağ bisikleti, atletizm, jimnastik ve eskrimin olduğu spor dallarında birbirleriyle yarıştı.

T.LİFE İLE TURKCELL ÇALIŞANLARI TEK BİR ÇATI ALTINDA

Şirket çalışanlarını tek bir hikaye etrafında toplayan T.Life iç iletişim dünyası ile de Altın Pusula’da ödül alan Turkcell, T.Life ile iç iletişim ve işveren markasını entegre bir şekilde yönetmeyi planlıyor.

Uygulamayı kullananların mutluluk duyduğu ve şirket dışındakilerin de dahil olmak istediği ilgi çekici bir dünya hedefiyle yola çıkan T.Life’ta Turkcell’lilerin sosyalleştiği T.club, akustik müzik platformu T.sahne, ünlü ve başarılı isimlerin konuk olduğu T.studio ve kısa eğlenceli içeriklerin yer aldığı T.labs bulunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler