SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vivo V29 5g Modeliyle Profesyonel Fotoğraflar Çekin

vivo, tüketicilerinin yıla girerken çekeceği fotoğraf ve videoları, V29 5G'nin kamera ve fotoğrafçılık özellikleriyle arşivlerde yerini almasını sağlıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, vivo’nun geliştirdiği V29 5G, 2023’ü geride bırakıp 2024’e girerken güçlü fotoğrafçılık özellikleri ve üstün portre yetenekleri ile yılbaşı gecesinde ister sokak partilerinde, ister ışıltılı mekanlarda, ister evde, tüm kutlamaları en güzel fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirme olanağı tanıyor.

V29’un “Star Işığı” ve akıllı telefona entegre edilmiş stüdyo düzeyinde fotoğrafçılık yetenekleriyle yılbaşı gecesi ister sokak partisinde ister şık bir restoranda, bulunduğunuz tüm loş ve yüksek ışıklı ortamlarda da en güzel kareleri yakalayabiliyor.

Özellikle stüdyo portresi konusunda iddialı olan V29, standart bir flaştan 9 kat daha fazla ama profesyonel stüdyolardakilere benzer yumuşak bir ışık sağlayan “Star Işığı” ile karanlık ortamlarda birbirinden güzel ve etkileyici portreler çekilmesine yardımcı oluyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
vivo, tüketicilerinin yıla girerken çekeceği fotoğraf ve videoları, V29 5G'nin kamera ve fotoğrafçılık özellikleriyle arşivlerde yerini almasını sağlıyor.

“Star Işığı”nın yarattığı üç boyutlu aydınlatma efekti sayesinde fotoğrafını çekilecek kişinin yüzündeki gölgeler ve bulunduğu ortamdaki karanlık alanlar ortadan kalkıyor. Kameranın değişen renk sıcaklıklarına uyum sağlamasına olanak tanıyan Akıllı Renk Sıcaklığı Ayarı da ortamlardaki nesneleri aydınlatıp özelliklerini belirgin hale getirmekte Star Işığı’na destek oluyor.

Grup selfie’si ve Süper Grup Videosu Özellikleri En Geniş Aileleri Tek Kareye Sığdırıyor

V29 5G, ön kamerasının üstün özellikleriyle selfie ve grup selfie’lerinde üstün performans sunuyor.

Telefonun 50 MP otofokus grup selfie’si fonksiyonuyla yılbaşı gecesi kalabalık sofralarda tüketiciler, tüm sevdiklerini kadraja rahatlıkla sığdırabiliyor.

Grup selfie’si ve süper grup videosu özellikleri sayesinde hem gülümsemeleri en güzel şekilde ölümsüzleştirebiliyor hem de genişletilmiş görüş alanı ve hassas otomatik netleme yetenekleriyle kalabalık grupların ultra net ve aydınlık fotoğraf, video ve selfie’leri çekebiliyor. 92 derece FOV özelliği de selfie çekerken geniş açıdan kaynaklı bozulmaları ve dar açıdan kaynaklanan “büyük yüz” sorununu ortadan kaldırıyor.

vivo2.jpg

Yılbaşı gecesi vlog ve sosyal medya içeriği oluşturmak isteyenlerin imdadına da V29 5G yetişecek. Çeşitli şablonları ve profesyonel düzenleme asistanı ile tek elden video oluşturma deneyimi sunan V29’un Vlog Movie Creator özelliğiyle, farklı düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duymadan en keyifli içerikler oluşturabiliyor.

Yılbaşı Videoları da V29 ile Çok Daha Güzel

V29’un gelişmiş teknolojisiyle ayrıntıları en iyi şekilde yakalayarak başarılı fotoğrafların yanı sıra birbirinden güzel videolar da çekebiliyor. Telefon gelişmiş 50 MP OIS ultra algılama kamerası ile son derece stabil görüntüler yakalanılmasını sağlıyor, videolarda da düşük ışık koşullarında bile olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor.

OIS ve EIS tarafından desteklenen ultra stabil video özelliği sayesinde de daha sabit ve net çekilmiş gece sahneleriyle anıları geleceğe taşınabiliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler