SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vodafone’dan ‘İlk Faturan Bizden’ Kampanyası

Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirilen "İlk Faturan Bizden" kampanyası kapsamında, ocak sonuna kadar Vodafone Ev İnterneti'ne gelen yeni müşterilerin ilk faturasını Vodafone karşılıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, geniş fiber ağıyla ev interneti müşterilerinin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden yararlanmasını sağlarken, uygun fiyata en iyi internet deneyimini sunmaya devam ediyor.

Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirilen “İlk Faturan Bizden” kampanyası kapsamında, ocak sonuna kadar Vodafone Ev İnterneti’ne gelen yeni müşterilerin ilk faturasını Vodafone karşılıyor. Müşterilerin, “Ev İnterneti” hesabına kayıtlı cep telefonu numarasıyla Vodafone Pay’e kayıt olması ve ilk çıkan faturasını Vodafone Pay ile ödemesi durumunda, ödediği fatura tutarı Vodafone Pay hesabına geri yükleniyor.

Müşteriye iade edilen tutar, Vodafone Ev İnterneti faturasının ödenmesinde, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kartla mağaza içi harcamalarda kullanılabildiği gibi nakit olarak banka ATM’lerinden de alınabiliyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirilen "İlk Faturan Bizden" kampanyası kapsamında, ocak sonuna kadar Vodafone Ev İnterneti'ne gelen yeni müşterilerin ilk faturasını Vodafone karşılıyor.

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları kaydetti:

“Vodafone olarak, geniş fiber ağımızla ev interneti müşterilerimizin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden yararlanmasını sağlarken, uygun fiyata en iyi internet deneyimini yaşamasına olanak tanıyoruz. Bu doğrultuda, çeşitli kampanyalarla ev interneti müşterilerimize daha kaliteli ve zengin bir deneyim sunmaya devam ediyoruz. Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamızda, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen ve ilk faturasını Vodafone Pay ile ödeyen yeni müşterilerimizin bu faturasını biz karşılıyoruz. Müşterilerimiz, onlara iade ettiğimiz tutarı diledikleri yerde harcayabiliyor. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Kullanıcı Sayısı 5 Milyon

Açıklamada yer alan bilgiye göre, 12 yaş üstü herkes, kullandığı operatörden ve banka müşterisi olup olmamasından bağımsız olarak Vodafone Pay Uygulaması’nı kullanabiliyor ve fiziksel Vodafone Pay Kart sahibi olabiliyor.

Kullanıcılar, sanal ve fiziksel Vodafone Pay Kart’lara Vodafone Pay Uygulaması ile banka hesabından EFT yoluyla ya da tüm banka ATM’lerinden para yükleyebiliyor, banka kartlarını Vodafone Pay Uygulaması’na tanımlayabiliyor, 7/24 anında para transferi gerçekleştirebiliyor, bakiye yüklenmiş fiziksel Vodafone Pay Kart’ını kullanarak tüm ATM’lerden 7/24 anında para çekebiliyor.

Vodafone Pay’in ürünlerini kullanan toplam kullanıcı sayısı 5 milyona ulaştı. Vodafone Pay’in dönemsel kampanyalarıyla hediye bakiye kazanılabiliyor. Kampanyalardan yararlanmak için uygulama mağazalarından Vodafone Pay uygulamasını indirdikten sonra, fiziksel ya da sanal Vodafone Pay Kart edinilerek kartla alışveriş yapılabiliyor. Yüksek iade oranlarına sahip olan Vodafone Pay Kart, harcadıkça kazanma imkanı sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler