SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Windows 12 2024 Haziran’ında Geliyor

Tayvan kaynaklarından elde edilen bilgilere göre Microsoft'un üretken yapay zeka odaklı işletim sistemi Windows 12, 2024'te piyasaya sürülecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tayvan kaynaklı haberlere göre Microsoft’un yenilikçi yapay zeka odaklı işletim sistemi Windows 12, beklenenin üzerinde bir hızla Haziran 2024’te kullanıcılarla buluşacak.

Taipei’deki Tayvan Medikal Teknoloji Fuarı’nda yapılan görüşmelerde, sektör lideri şirketlerin temsilcileri; Acer, Quanta, MSI, Compal, Pegatron ve Gigabyte gibi büyük isimler, Microsoft’un yeni işletim sistemi hakkında önemli ayrıntıları paylaştı.

Acer CEO’su Jason Chen ve Quanta Computer Yönetim Kurulu Başkanı Barry Lam gibi üst düzey yöneticiler, Microsoft’un Windows 12’yi 2024 yazında kullanıcılara sunacağını öne sürerek bu iddiaları güçlendirdi.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
Tayvan kaynaklarından elde edilen bilgilere göre Microsoft'un üretken yapay zeka odaklı işletim sistemi Windows 12, 2024'te piyasaya sürülecek.

Diğer teknoloji devleri de önümüzdeki yılın iş trendlerinde yapay zeka odaklı bilgisayar endüstrisinin yükselişe geçeceğine ve Windows 12’nin bu büyümede kilit bir rol oynayacağına inanıyor.

Tüm sektör, 2024 yazında gelirlerinde önemli bir artış bekliyor; zira bu artışın temelinde Windows 12 tabanlı yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi bulunuyor. Daha önce Intel’in de belirttiği gibi büyük bir Windows yenilemesi, işlemci satışlarında önemli bir artışı beraberinde getirecek.

Microsoft’un Windows 12 ile birlikte sunacağı yeni özellikler ve yapay zeka odaklı geliştirmeler, bilgisayar endüstrisini baştan aşağı değiştirecek olarak nitelendiriliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler