SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bursa’da Evden 500 Bin Liralık Ziynet Eşyası Çalan 2 Şüpheliden Biri Yakalandı

Bursa'da bir eve girerek ziynet eşyası çaldıkları iddia edilen 2 kadın şüpheliden biri gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi’nde yaşayan M.A.V, polise başvurarak, evinden altın ve elmas kolyeler, yüzük, bilezik gibi ziynet eşyalarının çalındığı ihbarında bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, yaklaşık değeri 500 bin lira olan altınların bulunması için çalışma başlattı.

Evin bulunduğu sitenin güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ekipler, zanlıların E.B. (22) ve E.U. (24) olduğunu belirledi.

İLGİLİ HABER Bursa ve Kütahya İçin Kuvvetli Sağanak Uyarısı
Bursa'da bir eve girerek ziynet eşyası çaldıkları iddia edilen 2 kadın şüpheliden biri gözaltına alındı.

Hamile olduğu ve doğumunun yaklaştığı, 31 suçtan kaydı bulunduğu öğrenilen E.B, Değirmenönü Mahallesi’nde polis ekiplerince yakalandı. Gözaltına alınan E.B, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol şartıyla salıverildi.

Polis, zillerine basıp içeride kimsenin bulunmadığını tespit ettikleri dairelerin kapılarını ince plastik kartlarla açtıkları anlaşılan zanlılardan 89 suçtan kaydı olan E.U’nun da yakalanması için çalışmasını sürdürüyor.

Kamera kayıtlarında, şüphelilerin hırsızlık amacıyla söz konusu dairenin bulunduğu apartmana girdiği, bir süre sonra birlikte çıktığı görülüyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler