SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Huzur ve Güven” Operasyonuyla 12 Aranan Şahsı Yakalandı

Bursa'da jandarma ekiplerince gerçekleştirilen "Huzur ve Güven" uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bursa’da Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen “Huzur ve Güven” operasyonu kapsamında, çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından 127 timin katılımıyla gerçekleştirilen operasyonda, 329 umuma açık yer ve iş yeri ile 102 nokta kontrol ve denetim altına alındı.

Uygulamada çeşitli suçlardan aranan 12 şüpheli yakalandı. 2 bin 91 araç kontrol edilirken, eksik belgeleri bulunan 12 araç trafikten menedildi, 92 araç sürücüsüne toplam 131 bin 110 lira idari para cezası uygulandı.

İLGİLİ HABER Bursa’da Kadim Mekanlar Akademisi’nin İkinci Durağı Yeşil Külliyesi Oldu
Bursa'da jandarma ekiplerince gerçekleştirilen "Huzur ve Güven" uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.

Ayrıca, Siber Şube Müdürlüğünce, özendirme, müstehcenlik ve yasa dışı bahis içerikli toplam 122 internet sitesine erişim engellendi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler