SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İmamın Viral Olan Yavru Kedi Anonsu Beğeni Topladı

İstanbul Sultangazi'de anne kediden ayrılan yavrularını bulmak için camiden anons yapan imamın sözleri büyük beğeni topladı. Anons anına ilişkin video sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’un Sultangazi ilçesi Yunus Emre Mahallesi’nde kısa süre önce doğum yapan ve vatandaşlar tarafından bakılan bir anne kedinin, 3 yavrusu yaşadıkları kulübeden kimliği belirsiz kişiler tarafından alınarak götürüldü.

Yaşanan olayın ardından yavrularını arayan ve üzgün olduğu anlaşılan kedinin bu durumuna kayıtsız kalamayan vatandaşlar hazırladıkları “gecekondunun önündeki yavru kedileri kim aldıysa geri getirsin” yazılı afişleri çevreye asarak durumu cami imamıma bildirdi.

“Anne kedi ağlamaktadır, üzgündür”

Caminin ses sisteminden vatandaşlara seslenen imam ise “Bir anne kedinin 3 adet yavrusu alınmıştır. Anne kedi ağlamaktadır, üzgündür. Yavruları kim aldıysa annesinden ayırmasın, annesine geri getirsin.” şeklinde anons yaptı.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
İstanbul Sultangazi'de anne kediden ayrılan yavrularını bulmak için camiden anons yapan imamın sözleri büyük beğeni topladı. Anons anına ilişkin video sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

sultangazi-uzgun-kedi.webp

Yavru kedi anonsu beğeni topladı

İmamın anonsu bir anda sosyal medyada yayıldı. hayvan sevgisi ve vicdani davranışı için tebrik edilen imamın sözleri ise paylaşımları izleyenleri duygulandırdı.

“Kimse cevap vermedi daha halen bekliyoruz”

Sokakta yasayan vatandaşlardan Ahmet Türkmen, “Kediyi gördüğün gibi biz bakıyoruz komşular ile yuvasını yaptık sokak kedisinin böyle seviyoruz gelen giden bakıyor. Kediyi seviyorlar ve alıp götürüyorlar. Yavrusunu almışlar kedi ağlıyor gece saat 1-2 olduğu zaman arabaların altında arıyor camiye bildirdik anons ettiler camiden kim aldıysa geri getirsin diye anons ettirdik. Caminin imamı anons etti kim aldıysa geri getirsin diye ama kimse cevap vermedi daha halen bekliyoruz” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler