SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kağıthane’de Trafikte Tartışıp Kazaya Neden Olan 2 Sürücüye Para Cezası Verildi

Kağıthane'de, seyir halindeyken tartıştıktan sonra trafiği tehlikeye düşürecek şekilde araç kullanıp kazaya neden olan 2 sürücüye para cezası kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alınan bilgiye göre, Nurtepe’de dün aynı istikamette seyreden otomobil ile servis minibüsünün sürücüleri yol verme konusunda anlaşmazlık yaşadı.

Daha sonra trafiği tehlikeye düşürecek şekilde araç kullanan sürücüler hasarlı kazaya neden oldu.

Kazaya ilişkin görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri araç plakalarından kimliklerini belirlediği sürücüler E.A.K. ile S.K’yi kısa sürede yakaladı.

İLGİLİ HABER İstanbul Bu Hafta Birçok Etkinlikle Sanatseverleri Ağırlayacak
Kağıthane'de, seyir halindeyken tartıştıktan sonra trafiği tehlikeye düşürecek şekilde araç kullanıp kazaya neden olan 2 sürücüye para cezası kesildi.

Polis ekipleri, servisin sürücüsü E.A.K’ye 22 bin 919 lira, otomobilin sürücüsü S.K’ye ise 2 bin 96 lira para cezası uyguladı. Tarafların birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler