SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sarıyer’deki Bazı STK’lerden Santa Maria Kilisesi’ne Taziye Ziyareti

Sarıyer'deki bazı STK temsilcileri, silahlı saldırı sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiği Santa Maria Kilisesi'ne taziye ziyaretinde bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

STK temsilcileri, saldırının meydana geldiği kiliseye gelerek papaz ve görevlilere taziyelerini iletti. Ziyaretin ardından kilise önünde toplanan gruptakiler, saldırıyı kınayan pankartlar açıp “Yaşasın halkların kardeşliği” şeklinde slogan attı.

Grup adına basın açıklaması yapan Hasan Pulat, STK’ler olarak silahlı saldırıyı lanetlemek ve kilise cemaatine başsağlığı dilemek için toplandıklarını söyledi. Pulat, saldırıyı kınayarak, “Sesimizi çoğaltmaktan ve dayanışmayı örgütlemekten başka bir yolumuz yok.” dedi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler