SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kocaeli Kitap Fuarı’na Yeni Evli Çift Gelinlik Ve Damatlıkla Katıldı

Kocaeli'nin güzel atmosferinde bir araya gelen Simge ve Ercan Deniz çifti, özel günlerinin tadını çıkararak 13. Kocaeli Kitap Fuarı'na katıldılar.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, 7 Ekim’de kapılarını açan Kocaeli Kitap Fuarı, kitap tutkunlarının ilgisini çeken etkinlikler, imza günleri, söyleşiler ve sahaflarla dolu bir program sunuyor.

Fuar, yazarları okurlarla buluşturan keyifli söyleşi programlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra renkli ve unutulmaz anılara da sahne oluyor. Özel günlerini kutlamak için dünyaevine giren Simge ve Ercan Deniz çifti, gelinlik ve damatlıkla bu özel etkinlik için fuarı ziyaret ettiler.

Stantları gezerek kitap alışverişi yapan çifti, “Bu yıl da heyecanla Kitap Fuarı’nı bekliyorduk. Düğün tarihimizle çakışınca biz de nikah sonrası Kitap Fuarı’nı ziyaret edelim dedik. Hem bizim hem de fuar için güzel anı oldu.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’tan Ramazan Bayramı Mesajı
Kocaeli'nin güzel atmosferinde bir araya gelen Simge ve Ercan Deniz çifti, özel günlerinin tadını çıkararak 13. Kocaeli Kitap Fuarı'na katıldılar.

Fuar, 15 Ekim’e kadar her gün 10.30-21.00 saatlerinde ziyaret edilebiliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler