SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma’ya Gelişinin 98. Yıl Dönümü Kutlandı

Atatürk'ün Bandırma'ya gelişinin 98. yıl dönümü kutlandı. İskelede düzenlenen törende, denizden karaya çıkan 2 kız öğrenci Kaymakam Engin Aksakal'a Türk bayrağını teslim etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Aksakal ve yanındaki kişiler daha sonra Cumhuriyet Meydanı’na geldi. Burada, Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, bu özel günün anlamını vurgulayan bir konuşma yaptı.

Törene, Kaymakam Engin Aksakal, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Garnizon Komutanı Vekili Hv. Ulş. Alb. Aladdin Özdemir, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler