SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu 2023 Mezunlarını Onurlandırdı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu 2023 mezunlarını verdi. AKM'de düzenlenen programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 25 öğrenciye sertifikalarını verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yüce, programda yaptığı konuşmada, kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, “Şehirler sadece fiziki yapısıyla değil, kültürel yapısıyla da ön plana çıkar. Bu hareketle kültür sanat etkinliklerimize ara vermeden devam ediyoruz. Tiyatro da bu etkinliklerimizden bir tanesi. Tiyatro hem beyne, hem de kalbe hitap eder. Tiyatroda insanlar kendi hayatlarından bir kesit bulabiliyor.” diye konuştu.

Yüce, Tiyatro Okulu’nda öğrencilere eğitimler veren Hacı Ali Konuk, Eray Yasin Işık ve Hakan Bulut’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Programda ayrıca öğrenciler, 7 farklı skeci tiyatroseverlere sundu.

İLGİLİ HABER Takla Atan Otomobildeki 5 Kişi Yaralandı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu 2023 mezunlarını verdi. AKM'de düzenlenen programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 25 öğrenciye sertifikalarını verdi.

SGM’DE YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİĞİNDE TOGG SÜRPRİZİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde Engelsiz Hobi Kursu öğrencileri, Yerli Halı Haftasına yönelik etkinlik düzenledi.

Etkinlik kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan stantlarda, yerli malı ürünler tanıtıldı ve satışı gerçekleştirildi.

Öğrencilere, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg tanıtıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler