SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tekirdağ Saray’da Üreticilere Süt Sağım Hijyeni Kursu Düzenlendi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Dağyenice Mahallesi'nde esnafı ziyaret eden Uzunlar, vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinledi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Uzunlar, mahalledeki eksikliklerin kısa süre içerisinde tamamlanması için çalıştıklarını belirtti.

Mahallede devam eden çalışmaları inceleyen Uzunlar’a ziyaretinde muhtar Serkan Hatay eşlik etti.

SARAY’DA ÜRETİCİLERE SÜT SAĞIM HİJYENİ KURSU VERİLDİ

Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürlüğünce Saray ilçesinde üreticilere yönelik süt sağım hijyeni kursu düzenlendi.

İLGİLİ HABER Kırklareli’nde 8 Yıl 6 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Firari Hükümlü Yakalandı
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Dağyenice Mahallesi'nde esnafı ziyaret eden Uzunlar, vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinledi.

Kursa katılan İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal, üreticilere yönelik kurslar düzenlemeye devam ettiklerini ifade etti.

Amaçlarının kaliteli süt üretiminin devamlılığını sağlamak olduğunu aktaran Öcal, kurs sayesinde süt sağım hijyeni hususunda farkındalık oluşacağını ve sağım hataların önüne geçileceğini belirtti.

Kursun ardından üreticilerle sohbet eden Öcal, sağımda ihtiyaç duyulan malzemeleri içeren hijyen kitlerini üreticilere teslim etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler