SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

TREDAŞ Ekipleri Kar Nedeniyle Oluşan Elektrik Arızalarını Gideriyor

Trakya Elektrik Dağıtım AŞ'de (TREDAŞ) görevli "enerji timleri", kentte etkili olan kar yağışının ardından meydana gelen arızaların giderilmesi için yoğun çaba gösteriyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde 20 bin kilometrekare alanda 300 bin direk, 20 bin kilometre elektrik hattı, 10 bini aşkın trafoyla faaliyet yürüten TREDAŞ ekipleri, kış şartlarında da özveriyle çalışma yapıyor.

Kentte sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışının ardından, arıza anonsu gelen bölgeye giden ekipler güvenlik önlemlerini aldıktan sonra arızaya müdahale ediyor.

Ekipler arızanın durumuna göre, hava sıcaklığının sıfırın altında olduğu zamanlarda da uzun süre elektrik direğinde kalabiliyor.

İLGİLİ HABER Çorum’da Yolcu Otobüsleri Denetlendi
Trakya Elektrik Dağıtım AŞ'de (TREDAŞ) görevli "enerji timleri", kentte etkili olan kar yağışının ardından meydana gelen arızaların giderilmesi için yoğun çaba gösteriyor.

TREDAŞ Arıza Onarım Bakım Sorumlusu Ülkü Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, zorlu kış şartlarında da vatandaşların mağdur olmaması için çalıştıklarını söyledi.

Ekiplerin arızalara en hızlı şekilde müdahale ettiğini ifade eden Can, “Yoğun kış koşullarında ekiplerimiz durmuyor. İklimin her türlü koşulunda onarımımız gece gündüz devam ediyor. 7 gün 24 saat abonelerimizin hizmetindeyiz. Her zaman vatandaşlara en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz. Ekipler arızalara en kısa sürede müdahalede edip insanların enerjisiz kalmamasını sağlıyor.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler