SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Van’da Yolcu Midibüsü Devrildi: 27 Kişi Yaralandı

Van'da bir yolcu midibüsünün devrilmesi sonucunda 27 kişi yaralandı. Alınan bilgilerden yararlıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Van’ın Gevaş ilçesinde yolcu midibüsünün devrilmesi sonucu 4’ü çocuk 27 kişi yaralandı.

Van-Bitlis kara yolu Yuva Mahallesi mevkisinde 30 AAE 285 plakalı yolcu midibüsü devrildi. İhbar üzerine kaza yerine 112 Acil Sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Midibüsten çıkarılan 4’ü çocuk 27 yaralı, ambulanslarla Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gevaş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

İLGİLİ HABER Çorum’da Yolcu Otobüsleri Denetlendi
Van'da bir yolcu midibüsünün devrilmesi sonucunda 27 kişi yaralandı. Alınan bilgilerden yararlıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler