SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aile Hangi Günler Yayınlanıyor, Saat Kaçta Başlıyor?

Ay Yapım imzalı Aile dizisi izlenme rekorları kırıyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Aile dizisinin hangi günler yayınlandığı merak ediliyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ay Yapım imzası taşıyan Aile dizisi her bölümüyle olay yaratmaya devam ederken reytingleri de adeta sallıyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler ve Canan Ergüder’in yer aldığı Aile varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasını konu almaktadır.

Aile Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor?

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Aile dizisi Show TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanıyor.

Aile

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Ay Yapım imzalı Aile dizisi izlenme rekorları kırıyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Aile dizisinin hangi günler yayınlandığı merak ediliyor.

Aile Dizisi Hangi Kanalda, Saat Kaçta Başlıyor?

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Aile dizisi Salı akşamlarında Show TV ekranlarında saat 20.00’da başlıyor.

Aile Dizisi Konusu

‘Aile’ dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler