SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Candan Kardeşlerin Annesinden Gözyaşları İçinde İsyan

İstanbul'da suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan'ın annesi Umut Candan, çocuklarının tutuklanmasına isyan etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan’ın annesi Umut Candan, telefonla bağlandığı bir programda gözyaşları içinde isyan etti. Annenin, “Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. Suçlular dışarıda, benim kızlarım içerde” şeklindeki ifadeleri dikkat çekti.

Adaletin yerine geleceğine inanan anne Candan; “Türk adaletine sonsuz güveniyorum. Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur. En kısa sürede çıkacaklarını biliyorum. Kızlarım neyin içinde olduklarını bile bilmiyorlar. Benim çocuklarım o kadar güvenilir insanlar ki benim evime geldiği zaman dahi dolaptan bir ceviz alacakları zaman ile sorarlar. Hep benden izin alırlar, bana sormadan bir şey yapmazlar. Suçlular dışarda benim kızlarım içerde” şeklinde duruma tepki gösterdi.

candan-kardesler3.jpg

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
İstanbul'da suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan'ın annesi Umut Candan, çocuklarının tutuklanmasına isyan etti.

Tutuklanma Kararı

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Candan kardeşler ve diğer şüpheli Hacı İsrafil Sağlam’ın emniyetteki işlemleri tamamlandı. İfadeleri yaklaşık dört saat süren sosyal medya fenomenleri, suçlamaları reddederek suçsuz olduklarını belirtti.

Candan kardeşler ve Sağlam, savcılıktaki ifade işlemlerinin ardından tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi. Zanlılar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili mahkeme süreci devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler