SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dilek Taşı Hangi Günler, Saat Kaçta, Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Dilek Taşı dizisi Pastel Film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Salih Bademci ile Hazal Subaşı’nın oynadığı yeni sezon yapımlardandır. Dizinin yakın takipçileri Dilek Taşı’nın hangi günler ve hangi kanalda yayınlandığını merak etmektedir.

Yayınlanma:
ABONE OL

Başrollerinde Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Perihan Savaş’ın oynadığı Dilek Taşı dizisi yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle takip edilmektedir. Hüzün dolu senaryosu ve usta oyunculardan oluşan kadrosuyla büyük beğeni toplayan dizi Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’nin acı dolu hayat hikayesini konu almaktadır.

Dilek Taşı Konusu

İstanbul’un bir gecekondu mahallesinde hayatlarını devam ettirmeye çalışan Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre için artık her şey bambaşka olacaktır. Canan’ın amansız bir hastalığa yakalanmasıyla hayatları alt üst olan aile için acilen ameliyat şarttır. Mustafa ise para arayışına girmiştir. Çalıştığı fabrikanın lokavttan dolayı kapalı olması Mustafa’yı yıldırmamıştır.

Dilek Taşı

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Dilek Taşı dizisi Pastel Film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Salih Bademci ile Hazal Subaşı’nın oynadığı yeni sezon yapımlardandır. Dizinin yakın takipçileri Dilek Taşı’nın hangi günler ve hangi kanalda yayınlandığını merak etmektedir.

O zaman kadar kimsenin önünde boyun eğmeyen Mustafa’nın artık başka çaresi kalmamıştır. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bularak aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yol koyulan Mustafa, parayı alarak karısını ameliyat ettirmek istemektedir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını derinden etkileyecektir.

Dilek Taşı Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor?

Dilek Taşı dizisi Perşembe akşamları saat 20.00’da başlıyor ve Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Salih Bademci ile Hazal Subaşı’nın yer aldığı dizi her bölümüyle yakından takip ediliyor.

Dilek Taşı

Dile Taşı Oyuncuları

  • Salih Bademci (Mustafa)
  • Hazal Subaşı (Figen)
  • Ozan Dolunay (Kenan)
  • Perihan Savaş (Macide)
  • Özge Özberk (Rüçhan)
  • Teoman Kumbaracıbaşı (Aras)
  • Elif Doğan (Sevda)
  • Lena Naz Kalaycı (Cemre)
  • Ömer Toprak Yılmaz (Sinan)
  • Çiçek Dilligil (Asuman)

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler