SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fenerbahçe Stadında ‘Engin Polat’ Reklamı

MASAK'ın haklarında rapor hazırladığı ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma bünyesinde yurtdışına çıkış yasağı getirilerek mal varlıklarına el koyulan Dilan Polat- Engin Polat çifti gündemde kalmaya devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Son olarak “Suç gelirlerini aklama” soruşturmasının sonrasında yurtdışına kaçtıkları iddia edilen Polat çifti bu kez de Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda kendini gösterdi.

Fenerbahçe’nin Kadıköy’de Hatayspor’u ağırladığı maçta, stadyumdaki reklam panolarında Engin Polat’ın el konan şirketinin reklamı asıldı.

engin-001.jpg

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
MASAK'ın haklarında rapor hazırladığı ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma bünyesinde yurtdışına çıkış yasağı getirilerek mal varlıklarına el koyulan Dilan Polat- Engin Polat çifti gündemde kalmaya devam ediyor.

SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALAMIŞTI

İfşaat ve soruşturmadan kısa zaman önce de Dilan Polat, Fenerbahçe Voleybol Takımı’yla resmi sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

GALATASARAY’IN STADINDA DİLAN POLAT REKLAMI BULUNUYORDU

21 Ekim tarihinde yaşanan Galatasaray’ın Beşiktaş’ı ağırladığı derbi maçında kale arkası reklamlarında Dilan Polat’ın şirketi yer aldı. Polat’ın hizmetlerini durdurduğu iddia edilen “Rise & Shine Kozmetik” şirketinin reklamı da sosyal medyada tepki görenler arasındaydı.

dilan.webp

BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

‘Vergi kaçırma’ iddialarıyla gündeme oturan Dilan Polat ve Engin Polat ile alakalı olarak Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı basın açıklamasında bulundu. Açıklamada, Polat çiftinin 3 ayrı suçtan soruşturmada olduğu belirtildi.

Başsavcılık kapsamında gelen basın açıklamasında, “Cumhuriyet Başsavcılığımıza Engin Polat, Dilan Polat ve diğer şüpheliler hakkında ihbarda bulunulması üzerine şüpheliler hakkında 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, 213 Sayılı Vergi Usul Kanunu’na muhalefet, 7258 sayılı Kanun’a muhalefet suçlarından soruşturma işlemlerine başlanılmıştır.

Yürütülen soruşturma kapsamında şüpheliler hakkında Yurt Dışına Çıkış Yasağına ilişkin Adli Kontrol Tedbiri uygulandığı, ayrıca CMK 128. Madde kapsamında şüphelilerin tüm malvarlıklarına el konularak dosya hakkında kısıtlılık kararı verilmiştir.” denildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler