SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz’den Müjde! Evleniyorlar

Bir süredir meslektaşı Pınar Deniz ile ilişki yaşayan ve yakın süreçte ailesiyle tanıştıran Kaan Yıldırım, evleneceklerini açıkladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ünlü isimlerle yaşadığı aşkla gündem olan oyuncu Kaan Yıldırım, bir süredir meslektaşı Pınar Deniz ile dolu dizgin aşk yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda Deniz’e evlilik teklifi eden ve ailesiyle tanıştıran Yıldırım, evleneceklerinin haberini verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’ın aşkı son sürat devam ediyor. Özel hayatıyla alakalı 2. Sayfa programına açıklamada bulunan yakışıklı oyuncu, “Evlilik haberleri doğru, evleniyoruz” ifadelerine yer verdi.

pinar-kaan2.webp

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Bir süredir meslektaşı Pınar Deniz ile ilişki yaşayan ve yakın süreçte ailesiyle tanıştıran Kaan Yıldırım, evleneceklerini açıkladı.

EVLİLİK TEKLİFİ GELMİŞTİ

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, ağustos ayında ağlarken çekildiği bir pozu paylaşarak “İşte öyle bir şey” yazmıştı. Deniz’in paylaşımında evlilik teklifi aldığı öne sürülmüştü. Yıldırım paylaşım sonrası Deniz’in parmağında yüzük olan bir fotoğraf karesini yayınlamıştı.

Yıldırım, sevgilisi Pınar Deniz’i ailesiyle tanıştırmıştı. Abla Nilüfer Yıldırım’la kısa zamanda iyi bir bağlantı kuran Deniz’in görümcesiyle aralarından su sızmıyordu.

pinar-kaan4.webp

Abla Yıldırım’ın peşinden anne Seyhan Yıldırım’la buluşan ve sosyal medya hesabından takipleşmeye de başlayan Deniz, gönülleri fethetti.

Kendileriyle içli dışlı olan Pınar Deniz’i gelinleri olarak görmek isteyen Yıldırım ailesi, hem Kaan Yıldırım’a hem de Pınar Deniz’e ‘artık evlenin’ baskısı uyguluyor.

Gelen iddiaya göre özellikle anne Yıldırım’ın, “İyi giden bir ilişkiniz var. Daha fazla evliliği ertelemeyen” dediği belirtiliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler