SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şekip Taşpınar’ın Sağlık Durumu Hakkında Eşi Açıklama Yaptı

Yayınlanma:
ABONE OL

8 Haziran akşamı evinde rahatsızlanan Taşpınar, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tetkikler sonucunda sahte içki nedeniyle zehirlendiği tespit edilmişti.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Turhan Togan, entübe edilen hastanın yoğun bakımda tedavisinin devam ettiğini belirtti. Togan, çoklu organ yetmezliği ile karşı karşıya olduklarını ve sağlık ekibinin Taşpınar’ı toparlamak için büyük çaba sarf ettiğini ifade etti. Aynı zamanda sahte içki tüketiminin ne kadar zararlı olduğunu vurgulayarak herkesin bu konuda bilinçli olmasını tavsiye etti ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Eşi Berna Özdemir Taşpınar ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Canım sevgilim, hayattaki şansım. Dün öğleden sonra servise alındı. Beni, çocuklarımızı ve tüm sevdiklerimizi üzmedi. Doktorlar tarafından yapılan bilgilendirme doğrultusunda ciğerlerinde enfeksiyon tespit edildi ve böbreklerinde hasar meydana geldi. Yoğun bakımda 15 gündür tedavi görüyor olması sebebiyle kaslarında zayıflık belirtileri de görülüyor. Serviste bir süre daha kalabiliriz. Ancak inancımı koruyarak yakın zamanda ayağa kalkacağımıza inanıyorum. Bu tedavi sürecini ve tüm yaralarımızı sizlerin desteğiyle atlatmayı başaracağız. Hastane sürecinde telefonları kullanamayabiliriz, bu yüzden mesajlarınıza zaman zaman cevap verme imkanım olmayabilir. Lütfen anlayış gösterin ve dualarınızı eksik etmeyin” şeklinde konuştu.

Şekip Taşpınar, Türk televizyon dizileri ve sinema filmlerindeki rolleriyle tanınan bir oyuncuydu. “Beyaz Gelincik”, “Kurtlar Vadisi”, “Behzat Ç.”, “Tek Başımıza”, “Karadayı”, “Şefkat Tepe”, “Cesur Yürek”, “Arıza”, “Arka Sokaklar”, “Teşkilat” ve “Yürek Çıkmazı” gibi yapımlarda yer almıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler