SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sıla, Amerika Konserlerini Başarıyla Tamamladı

Pop müziğin sevilen ismi Sıla Gençoğlu, kendi orkestrasıyla birlikte Amerika turnesini dört ayrı şehirde büyük bir ilgi görerek tamamladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Başarılı şarkıcı Sıla Gençoğlu, kendi orkestrasıyla birlikte gerçekleştirdiği Amerika turnesini büyük bir başarıyla tamamladı.

Kasım ayında dört farklı şehirde unutulmaz konserlere imza atan sanatçı, dünya starlarının gözdesi olan ünlü konser mekanlarında sahne aldı ve seyircilerden yoğun ilgi gördü.

Sıla, Amerika turnesi kapsamında Elton John’dan Taylor Swift’e kadar birçok ünlü ismin tercih ettiği tarihi konser salonlarında izleyicilerle buluştu. Los Angeles’da UCLA Royc Hall, Florida’da Charles F. Dodge City Center, New York’ta Palladium Time Square, Washington DC.’de Lisner Auditorium Center gibi prestijli mekanlarda sahne alan sanatçı, her bir konserde izleyicileri büyüleyen performanslarıyla adından söz ettirdi.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Pop müziğin sevilen ismi Sıla Gençoğlu, kendi orkestrasıyla birlikte Amerika turnesini dört ayrı şehirde büyük bir ilgi görerek tamamladı.

Tüm Orkestra ve Teknik Ekip ile Bir İlk

Sıla, Amerika turnesine kendi konser orkestrası ve sahne arkasındaki teknik ekibiyle birlikte katılan ilk sanatçı olma unvanını elde etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler