SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Suç Liderinden Para Alırken Görüntülendiler!

İstanbul'da kara para aklama iddialarıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili yeni bir skandal ortaya çıktı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İddialara göre Candan kardeşler, örgüt lideri Onur Apaydın tarafından suç örgütünün gizli kasası olarak kullanılıyorlardı. Show Haber’de yayınlanan şoke edici görüntüler, Bahar Candan’ın Apaydın’dan aldığı paraları açıkça gözler önüne serdi.

İstanbul’da faaliyet gösteren suç örgütü lideri Onur Apaydın’dan para alırken çekilen görüntülerde, Candan’ın paraları alıp çevresindeki dansçılara saçtığı anlar görülüyor. Görüntülerde Bahar Candan’ın lüks yaşantısının arkasında suç örgütü lideriyle ilişkisi olduğu iddiaları güçleniyor.

candan-kardesler2.jpg

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
İstanbul'da kara para aklama iddialarıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili yeni bir skandal ortaya çıktı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yapılan suç duyurusu sonucunda tutuklanan Candan kardeşlerin, sazan sarmalı yöntemiyle birçok kişiyi dolandıran suç örgütüne üye olma ve örgütün kasası olarak görev yapma suçlamalarıyla karşı karşıya oldukları belirtildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler