SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Survivor Yarışmacısı Hakkında Şok Sözler

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, katıldığı bir Youtube programında Nur Tuğba Namlı'nın "Survivor'a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, katıldığı bir Youtube programında “Survivor’a keşke almasaydım” dediği ismi açıkladı ve sert sözlerle eleştirdi. Nur Tuğba Namlı’nın sorusu üzerine Ilıcalı, “Var, birkaç kansız çıktı” ifadelerini kullanarak o ismi hedef aldı.

Ilıcalı, programda yaptığı açıklamada, söz konusu kişinin çıkışından sonra kendisine yöneltilen Survivor sorularına olumsuz yanıtlar verdiğini belirterek, “Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar Survivor’ı bana sormayın’ diyor. Ben de aradım ‘Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?‘ dedim. ‘Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş.’ dedi. ‘Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın’ dedim” şeklinde konuştu.

acun-ilicali2.jpg

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, katıldığı bir Youtube programında Nur Tuğba Namlı'nın "Survivor'a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Ayrıca Ilıcalı nankör ve kansız insanları sevmediğini vurgulayarak, “Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem” dedi.

acun-ilicali4.jpg

Bu çıkış, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Acun Ilıcalı’nın sözlerini 2016 yılında Survivor finalistlerinden Serkay Tütüncü’ye yönelik olduğu şeklinde yorumladı.

Tütüncü, Survivor deneyiminden sonra dizi projelerinde yer almış ve daha önce yaptığı bir röportajda “Survivor izlemeye vakit kalıyor mu?” sorusuna, “Gitmeden önce de gittikten sonra da izlemedim” cevabını vermişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler