SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yeliz Yeşilmen’in Acı Günü

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen’in 25 yıldır Parkinson hastalığıyla mücadele eden babası Cemal Yeşilmen yaşamını yitirdi. Acı haberi güzel oyuncu sosyal medya hesabından verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bir dönem oyunculuğu ile ekranların aranılan yüzlerinden biri olan Yeliz Yeşilmen‘in 25 yıldır Parkinson ile mücadele eden ve 1,5 aydır da yoğun bakımda tedavi gören babası Cemal Yeşilmen sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Acıyla yıkılan Yeliz Yeşilmen, babasının bugün toprağa verileceğini söyledi.

Yeliz Yeşilmen

Uzun süredir ailesinin yanından ayrılmayan ve sık sık babası için dua isteyen Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Biricik Cemomuzu kaybettik. Bir süre yokum. Allah onu cennetine aldı, dualarınızı bekliyoruz. Bu çok acı veriyor bana ama o da 1,5 aydır yoğun bakımda acı çekiyordu. 25 yıllık Parkinson hastası, deprem sonrası evini kaybedince daha kötü oldu” dedi. Cenaze bilgilerini de paylaşan ünlü isim “Babam bugün ikindi namazı ile Adana Kabasakal mezarlığına defnedilecek” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler