SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel’den Altan Öymen’e Ziyaret

CHP'de Genel Başkan Adaylığını ilan eden Özgür Özel, partinin eski genel başkanlarından Altan Öymen'i Beşiktaş'taki evinde ziyaret etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP Genel Başkan Aday Adayı ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, partinin eski genel başkanlarından Altan Öymen’i Beşiktaş’taki evinde ziyaret etti. Özel, 1,5 saatlik ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, CHP’de yapılacak kurultaya ilişkin adaylığı ve genç kadrolarıyla ilgili Öymen’i bilgilendirdiklerini söyledi.

Öymen: Bir ufuk turu yaptık

Altan Öymen, Özel ve arkadaşlarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, kurultay için kendilerine başarı dileklerini ilettiğini söyledi. Başta siyaset olmak üzere birçok konuyu konuştuklarını aktaran Öymen, bir ufuk turu yaptıklarını kaydetti.

Özel: Mutabık kaldığımız konu; iyi ki CHP var

CHP’nin tarihini öğrenme konusunda Öymen’in kitaplarının en önemli kaynakları olduğunu dile getiren Özgür Özel, “Kendisinin geçmişte 9 adayla birlikte yarışarak kazandıkları CHP kurultayı hepimizin hafızalarındaydı. Bugün üzerinde en mutabık kaldığımız konu; iyi ki CHP var. Liderine rakip çıkabilmenin, çoklu yarışlarla genel başkanı belirleyebilmenin, Türkiye’ye vadettiği demokrasiyi kendi içinde yaşayabilmenin olanaklı olduğu bir başka parti yok şu anda.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
CHP'de Genel Başkan Adaylığını ilan eden Özgür Özel, partinin eski genel başkanlarından Altan Öymen'i Beşiktaş'taki evinde ziyaret etti.

Özel, kurultaydan hangi sonuç çıkarsa çıksın en önemli kazanımlarının, önceki genel başkanlarıyla bugün gerçekleştirdikleri sohbet olduğunu kaydetti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler