SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yalova Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Barınakta Etkinlik Düzenledi

Yalova Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü kutlamak amacıyla bir etkinlik düzenledi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Vali Hülya Kaya ve Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan anaokulu öğrencileriyle sohbet etti.

Etkinliğe katılanlara “Hayvan dostu öğrenci” madalyasının verildiği programda konuşan Tutuk, “Çocuklarımızla ‘ilk mama’ etkinliği yaptık. Düzenli olarak Veteriner İşleri Müdürlüğümüz mama desteğinde bulunuyor. Sokaklardaki hayvanlarımız güvende karınları aç değil, onlara canımız gibi bakıyoruz. Bugün bir sokak hayvanını bir hemşehrimize sahiplendirdik. Satın almayın, müdürlüğümüze gelerek bir canımızı sahiplenebilirsiniz.” dedi.

Barınaktan 3 yaşındaki köpeği sahiplenen Oğuzhan Erdoğan ise bu özel günde ona yeni bir yuva olmak istediğini belirterek, ona “Ateş” ismini verdiğini dile getirdi.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Yalova Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü kutlamak amacıyla bir etkinlik düzenledi.

Program, öğrenciler ve müdürlük çalışanlarıyla toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler