SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhuriyetin 100. Yılında ‘Kemal’ Müzikali Sanatseverlerle Buluştu

Bursa'da, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Türk Anneler Derneği Bursa Şubesince, Cumhuriyet'in 100. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlikte "Kemal" müzikali sahnelendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bursa’da, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi tarafından düzenlenen etkinlik, Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamalarına özel olarak gerçekleştirildi.

Oditoryum Sahnesi’nde seyirciyle buluşan “Kemal” müzikali, Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukluk yıllarından itibaren sivil ve askeri hayatındaki önemli anlarına odaklandı.

Gecenin sponsorlarına plaket takdimi ile başlayan etkinlik, sanatçı Pınar Ayhan’ın önderliğindeki performansıyla adeta zirveye ulaştı. Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının farklı dönemlerini anlatan müzikal, seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler