SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Motosikletli Çifte Baltayla Saldırdı

Tuzla'da motosikletleriyle seyir halindeki çifte, kendilerini sıkıştıran otomobilin sürücüsü tarafından baltalı saldırı girişiminde bulunuldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alınan bilgiye göre, 24 Aralık Pazar saat 00.15’te Ramazan T. ve kız arkadaşı Yağmur Ö. motosikletleri ile Aydınlı Mahallesi Gürpınar Caddesi’nde ilerliyordu.

Bu esnada ara sokaktan caddeye çıkan ve henüz ismi öğrenilemeyen 34 BE 1058 plakalı otomobilin sürücüsü, Yağmur Ö’nün kullandığı motosikleti sıkıştırdı. Sürücü ile Yağmur Ö. arasında çıkan sözlü tartışmaya Ramazan T. de müdahil oldu.

Tartışmanın büyümesiyle araçtan inen sürücü ile yanındaki arkadaşı, motosikletli çiftin üzerine yürüdü. Çıkan kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırdı. Ardından otomobil sürücüsü aracından aldığı balta ile Ramazan T. ve Yağmur Ö’ye saldırı girişiminde bulundu.

İLGİLİ HABER Balıkesir Üniversitesi’nde Eşeklerde Embriyo Transfer Çalışması Başlatıldı
Tuzla'da motosikletleriyle seyir halindeki çifte, kendilerini sıkıştıran otomobilin sürücüsü tarafından baltalı saldırı girişiminde bulunuldu.

– Saldırı anı kask kamerasında

Öte yandan yaşananlar Ramazan T’nin kask kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde, otomobilin Yağmur Ö’nün kullandığı motosikleti sıkıştırması, sürücü ile sözlü tartışma yaşanması ve Ramazan T’nin olaya müdahil olmasıyla başlayan kavga anları yer aldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler