SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Red Bull Can You Make It” Son Başvuru 31 Mart

"Red Bull Can You Make It 2024" organizasyonu için başvurular başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Avrupa’nın 5 farklı kentinde 21-28 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikte, aynı ülkeden 3 kişiden oluşturulacak takımlar, yolculukları sırasında yemek, konaklama ve bir sonraki lokasyona ulaşma gibi ihtiyaçları için para yerine, yarışma için özel olarak tasarlanan Red Bull kutularını kullanacak.

Yarışmacılar, seyahatleri boyunca “kontrol noktası mücadeleleri, “sosyal medya takibi” ve “macera listesi” görevlerini yerine getirerek puan kazanabilecek.

Yolculukları boyunca görevleri tamamlamak ya da bitiş noktasına en hızlı ulaşmaktan ziyade bu anların mücadelesiyle hayatı farklı bir perspektiften deneyimleyecek takımlar, mücadele anlarını kendilerine teslim edilen telefonlardan sosyal medya hesaplarında paylaşacak ve puanlamalar bu paylaşımlar üzerinden yapılacak.

İLGİLİ HABER Uyuşturucu Operasyonunda 4 Zanlı Tutuklandı
"Red Bull Can You Make It 2024" organizasyonu için başvurular başladı.

Organizasyona katılmak isteyen adaylar 31 Mart’a kadar başvurabilecek. Başvurusu kabul edilen adaylar, 15 Nisan’da açıklanacak.

Etkinlikte, yarışın başlangıç noktaları Barselona, Amsterdam, Kopenhag, Milano veya Budapeşte’den yola çıkacak yarışmacılar, 1000 kilometre yol katederek varış noktası Berlin’e ulaşacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler