SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Engin Polat’ın İş Yerine Şok Silahlı Saldırı

İş insanı Engin Polat'ın İstanbul Ataşehir'de bulunan iş yerine silahlı saldırıda bulunuldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eşi Dilan Polat’la birlikte Türkiye’nin gündeminden hiç eksik olmayan Engin Polat şok saldırıyla sarsıldı. Polat’ın Ataşehir’de bulunan iş yerine silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saat 19.00 sularında Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi’nde meydana gelen olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

123-23891468-001.jpg

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’a ait olan kuaförün önüne motosikletle gelen iki kişi saldırıyı gerçekleştirdi. Saldırganlardan birinin defalarca açtığı ateş, Polat’ın dükkanını hedef aldı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
İş insanı Engin Polat'ın İstanbul Ataşehir'de bulunan iş yerine silahlı saldırıda bulunuldu.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Polis ekipleri tarafından iş yerinde detaylı bir inceleme yapıldı.

122-23891469.jpg

Dün ise Ataşehir’de Dilan Polat’a ait bir güzellik merkezi silahlı saldırıya uğramıştı. Bu kez de eşinin iş yeri kurşunların hedefi oldu.

Son günlerde gündemden hiç düşmeyen Polat çiftinin hakkında birçok iddia ortaya atılmış durumda.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler