SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kaçakçılık Operasyonu:18 bin 325 Cep Telefonu Ele Geçirildi

Beylikdüzü'nde kaçakçılık operasyonunda 18 bin 325 cep telefonu ele geçirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Beylikdüzü’nde düzenlenen operasyonda gümrük kaçağı 18 bin 325 cep telefonu ele geçirildi, bir şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yürüttükleri çalışma kapsamında Beylikdüzü’ndeki bir adreste cep telefonu parçalarının birleştirilerek piyasaya sürüldüğü bilgisi üzerine harekete geçti.

Belirlenen adrese operasyon düzenleyen ekipler, bir kişiyi gözaltına aldı.

İLGİLİ HABER “Narkoçelik” Operasyonunda 4 Şüpheli Tutuklandı
Beylikdüzü'nde kaçakçılık operasyonunda 18 bin 325 cep telefonu ele geçirildi.

İş yerinde yapılan aramada 18 bin 325 kaçak cep telefonu ele geçirildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler