SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şehit Olan Polis Memuru Cihat Ermiş İçin Tören Düzenlendi

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş: Arkadaşımızın şehit edilmesine neden olan şüpheli şahıs, olay yerinde kullandığı tabanca ile yakalanarak gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Büyükçekmece’de, bir ihbar sonucu gittiği apartman dairesinde şüpheli bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayarak şehit olan polis memuru Cihat Ermiş için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi’nde düzenlenen tören, şehit polis memurunun ailesi, eşi Nilüfer Ermiş ve birçok çalışma arkadaşının katılımıyla gerçekleştirildi. Törene İstanbul Valisi Davut Gül, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve diğer emniyet mensupları da iştirak ettiler.

İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş, burada yaptığı konuşmada, Murat Çeşme Mahallesi’nde ikamette silahlı saldırı ihbarının gelmesi üzerine Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ihbar gelen adrese yönelik çalışma yapıldığını söyledi.

İkamet içerisinde bulunan kişinin ateşle karşılık vermesi neticesinde Cihat Ermiş’in ağır yaralandığını, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit olduğunu aktaran Aktaş, “Arkadaşımızı şehit eden şüpheli şahıs, olay yerinde kullanmış olduğu tabanca ile yakalanarak gözaltına alınmıştır. İhbara konu olayla ilgili devam eden çalışmalarımızda tespit edilen 9 şüpheli şahıs da yakalanarak gözaltına alınmış, kullandıkları tabanca ele geçirilmiştir.” dedi.

İLGİLİ HABER Mahzen-29 Operasyonlarında Ele Geçirilenler Emniyette Sergilendi
İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş: Arkadaşımızın şehit edilmesine neden olan şüpheli şahıs, olay yerinde kullandığı tabanca ile yakalanarak gözaltına alındı.

sehit-toreni2.jpg

Aktaş, şehidin 2018 yılında polis teşkilatına katıldığını, 5 yılı aşkın süre boyunca çeşitli birimlerde üstün başarıyla görev aldığını belirterek, “Şehidimizin aramızdan zamansız ayrılması, başta çok değerli ailesini ve biz sevenlerini derinden üzmüştür.” ifadelerini kullandı.

Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı önünde saygı duruşunda bulunuldu, dualar edildi.

Tören mangası tarafından omuzlarda taşınarak araca konulan şehidin cenazesi, toprağa verilmek üzere Ankara’ya götürüldü.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler