SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çağatay Ulusoy’un Aldığı Ücret Dudak Uçuklattı! Ne Kadar Kazanıyor?

FOX TV'de yayınlanacak olan Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, bölüm başına 2 milyon TL alacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çağatay Ulusoy, yaptığı Gaddar dizisi anlaşması sonrası Türkiye’nin en pahalı oyuncusu olarak adını duyurdu.

2 senedir dijital platformlarda yayına giren Terzi, Kübra ve Hakan Muhafız projelerinde bulunan ünlü oyuncu, FOX TV’de yayına girecek olan Gaddar dizisiyle televizyona geri dönüyor. Ulusoy, Gaddar dizisinden bölüm başına 2 milyon TL kazanacak.

Çağatay Ulusoy, Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni dizisi Gaddar’da Levent rolünü oynayacak.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
FOX TV'de yayınlanacak olan Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, bölüm başına 2 milyon TL alacak.

agatay-kivanc.jpg

KIVANÇ TATLITUĞ’U GERİDE BIRAKTI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın yaptığı habere göre, geçmişte Netflix’in anlaşma sağladığı ilk Türk oyuncu olarak fark oluşturan, yurt dışı satışı en çok olan oyuncuların başında gelen Çağatay Ulusoy bölüm başına alacağı fiyatla da rekoru kırdı.

Ünlü oyuncu bu zamana kadar bölüm başına alınan en yüksek ücrete imzasını atmış oldu. Ünlü oyuncu bölüm başına 2 milyonu aşan bir ücret kazanacak. Böylelikle Çağatay Ulusoy, Aile’yle 1,5 milyona anlaşma yapan Kıvanç Tatlutuğ’u aldığı ücrette sollamış oldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler