SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dilan Polat’ın Kardeşi Sıla Doğu Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı

Sosyal medya üzerinden uyuşturucu kullanımını itiraf eden Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Dilan Polat’ın kardeşi olan Sıla Doğu, sosyal medya platformunda gerçekleştirdiği canlı yayın sırasında kokain kullanımını itiraf etmesi üzerine polis tarafından gözaltına alındı. Doğu’nun uyuşturucu madde kullanımına ilişkin yapılan soruşturma sonucunda, adli makamlar tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sıla Doğu’nun canlı yayınında gerçekleştirdiği itiraf, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Uyuşturucu madde kullanımının kamuoyunda tartışma yaratmasıyla birlikte, polis yetkilileri hızla harekete geçti ve Sıla Doğu’yu gözaltına aldı.

Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldı

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sıla Doğu, adliyeye sevk edildi. Adli makamlar, genç kadının adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verdi. Sıla Doğu, bu şartlar altında serbest kaldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler