SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Apple TV’nin O Dizisi Youtube’da Yayınlanacak

Yayınlanma:
ABONE OL

Geçtiğimiz ay, Apple, bilim kurgu dizisi Silo’nun ilk bölümünü Twitter üzerinde yayınladı ve bu dizi milyonlarca kişi tarafından izlendi. Şimdi ise bir başka popüler bilim kurgu yapımı olan Foundation’ın ilk sezonunun ilk bölümü YouTube platformunda yayınlanacak.

2. sezonuyla Foundation Yayınlanıyor

Foundation’ın ikinci sezonu, merakla beklenen gösterim tarihi olan 14 Temmuz’dan önce, ilk sezonun ilk bölümü 10 Temmuz’da yayınlanacak. Eylül 2021’de başlayan dizi, Kovid-19 salgını ve VFX sanatçılarının yaşadığı tedarik darboğazı nedeniyle merakla beklenen ikinci sezonunun gecikmesine sebep oldu. Üçüncü sezonun yapım aşamasında olduğu söylentiler arasında yer alıyor, ancak Apple henüz resmi bir duyuru yapmadı.

Apple’ın popüler dizilerinin ilk bölümlerini sosyal medyada paylaşması, şaşırtıcı gibi görünebilir. Ancak aslında Apple, neredeyse tüm dizilerinin ilk bölüm prömiyerlerini Apple TV uygulaması üzerinden abonelik gerektirmeden ve ücretsiz olarak izlemeye sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler