SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beyaz Show Ekranlara Geri Dönüyor

2018'de yayından kaldırılan Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show televizyon ekranlarına dönüyor. Haberi ve Beyaz Show için yayın tarihini Acun Ilıcalı verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Medya patronu Acun Ilıcalı, dün akşam tv100’de Candaş Tolga Işık’ın “Az Önce Konuştum” programının canlı yayın konuğu oldu. Sorulara yanıt veren Acun Ilıcalı, 4 Mayıs 2018’de sezon finali yaparak yayından kaldırılan Beyaz Show programına dair açıklaması ile dikkat çekti.

Acun Ilıcalı’dan Beyaz Show için tarih

Beyaz Show’un yılbaşında ekrana döneceğini duyuran Acun Ilıcalı, “Beyaz Show yılbaşında olacak. Bu ülkenin Beyaz Show’a ihtiyacı var.” dedi.

Beyaz Show’un yeniden başlayacak olması sosyal medyada gündem oldu.

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
2018'de yayından kaldırılan Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show televizyon ekranlarına dönüyor. Haberi ve Beyaz Show için yayın tarihini Acun Ilıcalı verdi.

Beyaz Show 2018 yılında yayından kaldırılmıştı

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı ve birbirinden ünlü isimlerin konuk olarak katıldığı Beyaz Show her cuma gecesi ekranlara gelerek izleyiciyi televizyon başına kilitliyordu.

Son olarak 4 Mayıs 2018 Cuma günü ekranlara gelen Beyaz Show yayın hayatına son vermişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler