SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gökhan Türkmen Paraf Konserinde Sahne Aldı

Şarkıcı, şarkı yazarı ve yapımcı Gökhan Türkmen, Poll Production tarafından düzenlenen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde sahne aldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde unutulmaz bir performansa imza attı.

Sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde binlerce hayranıyla buluşan Türkmen, “Bitmesin”, “Sen İstanbul’sun”, “Ayıp Ettin” ve “Aşktır” gibi hit parçalarını seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahnede kısa bir konuşma yapan sanatçı, duygusal ve aynı zamanda hareketli şarkılar kaleme aldığını söyledi.

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Şarkıcı, şarkı yazarı ve yapımcı Gökhan Türkmen, Poll Production tarafından düzenlenen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde sahne aldı.

Yaklaşık 2 saat süren ve yoğun ilginin görüldüğü konserde Türkmen, solo performansının yanı sıra İbrahim Erkal’ın seslendirdiği “Sevme” parçasını da yorumladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler