SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yargı 66. Bölüm ile Kanal D’de! Mercan Nerede?

Yargı 66. Bölüm ile Kanal D’de. Pazar akşamları yayınlanan ve her bölümü ilgiyle izlenen Yargı’nın son bölümündeki gelişmeler burada.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yargı 66. Bölüm ile Pazar akşamında Kanal D ekranlarında. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in oynadığı Yargı dizisinin son bölümünde; Herkes tek bir sorunun üzerine düşerken cevapsız soruların ortaya çıkarılması gerekmektedir.

“Mercan nerede” sorusunun cevabı için başta Ceylin ve Ilgaz olmak üzere herkesin hayatında derin yaralar açılmıştır. Ancak çocuklarının kaybı sonrasında mücadelelerine devam eden ikili için her şey o kadar da kolay olmayacaktır. Geçmişin gölgesinin ağırlığı altında ezilmekte olan çift aslında birbirleriyle de yüzleşmiş olacaktır.

Yargı 66. Bölüm

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Yargı 66. Bölüm ile Kanal D’de. Pazar akşamları yayınlanan ve her bölümü ilgiyle izlenen Yargı’nın son bölümündeki gelişmeler burada.

Mercan’ı bulmak adına çalışmalar devam ederken şüpheli listesine hızlı bir giriş yapan Can, Nadide, Efe, Nil, Dilek ve Macit’e çevrilen dikkatler belirsizliğinde aslında işaretidir. Ceylin ve Ilgaz, artık umutsuzluklarına dayanarak ayakta kalma çalışsalar da beklenmedik bir sürpriz dengelerin bir anda alt üst olmasına sebebiyet verecektir.

Yargı 66. Bölüm dizi bitiminde puhutv platformunda full olarak yayınlanacaktır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler