SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Denetimli Serbestlik Yükümlüleri Pendik’te Okul Boyadı

İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün takibindeki yükümlüler, yarıyıl tatilinde Pendik'te okul boyadı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, “kamu yararına ücretsiz çalışma” tedbirini gerçekleştiren denetimli serbestlik yükümlüleri “Okullar Renk Bulsun” projesi kapsamında Ercan Görür İlköğretim Okulunda boyama etkinliği gerçekleştirdi.

Yükümlüler, ilköğretim okulunun anaokul, ilkokul ve ortaokul binalarının bahçe duvarlarını ve sınıflarını boyadı.

İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Kurum Müdürü Seviyya Sancı, çocukların eğitimine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Eğitim geleceğimizin teminatıdır. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda öğrenim görmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler