SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Metro Türkiye’nin Yılbaşı Paketi Uygun Fiyatıyla Tüketicilerle Buluşuyor

Metro Türkiye'nin içeceklerden çikolatalara, cipslerden Türk kahvesine, kuruyemişten bisküvilere tam 25 çeşit ürünün yer aldığı Yılbaşı Paketi, 349,90 TL’lik özel fiyatıyla müşterilerle buluşuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Metro Türkiye açıklamasına göre, yılbaşı sofralarını ve mekanlarını yeni yıla hazırlamak için 600’den fazla ürün, Metro Türkiye raflarında yerini aldı.

Tüm beslenme şekillerine uygun alternatifleriyle sofralara lezzet katacak hazır meze, ara sıcak ve garnitür çeşitlerinden, özel soslara, egzotik meyvelerden, çikolatalara kadar pek çok ürün, Metro Türkiye mağazalarında yer alıyor.

Yılbaşının enerjisini taşıyan birbirinden renkli süsler ve gösterişli dekoratif ürünler ise yeni yılın ruhunu hem evlerde hem de yeme içme işletmelerinde yaşatacak. Metro Türkiye mağazalarında yılbaşı ağaçları, rengarenk toplar, ışıklı kablolar ve fındıkkıran gibi eğlenceli süsler de bulunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler