SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aytemiz ve Apsiyon İşbirliğiyle Akaryakıt Alımlarında %3’lük Özel İndirim!

Aytemiz ile apartman ve site yönetim yazılımı hizmeti sunan Apsiyon işbirliği kampanyasında 4 milyon üyesine, akaryakıt alımlarında yüzde 3'e varan özel indirim sağlanacak.Şirketten yapılan açıklamaya göre, müşteri memnuniyetine önem...

Yayınlanma:
ABONE OL

Aytemiz, apartman ve site yönetim yazılımı alanında lider firmalardan Apsiyon ile işbirliğine giderek, 4 milyon üyesine özel bir avantaj sunuyor.

Vaay uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek bu kampanya kapsamında, kullanıcılar akaryakıt alımlarında yüzde 3’e varan özel bir indirimden yararlanacaklar.

Türkiye çapında apartman ve sitelerin yönetimine sunulan, konut sakinlerinin ise hayatını kolaylaştıran Apsiyon ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde, uygulamaya kayıtlı 4 milyon konut sakinine Aytemiz’de özel avantaj sunulacak.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Aytemiz ile apartman ve site yönetim yazılımı hizmeti sunan Apsiyon işbirliği kampanyasında 4 milyon üyesine, akaryakıt alımlarında yüzde 3'e varan özel indirim sağlanacak.Şirketten yapılan açıklamaya göre, müşteri memnuniyetine önem...

Bu iş birliği ile Apsiyon kullanıcıları, 31 Mart 2024’e kadar, Aytemiz’den satın alacakları her benzin veya motorin alımında, anında yüzde 3’e varan indirimden yararlanabilecek.

Akaryakıtta fiyat avantajından faydalanmak isteyen Apsiyon kullanıcılarının, Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonlarına yüklemeleri ve uygulamaya kaydolmaları yeterli.

Aytemiz Vaay uygulamasındaki “Katılım Kodu Gir” alanına, Apsiyon uygulamasından temin edilecek konut sakinine özel kod bir defaya mahsus olmak üzere giriliyor.

Böylece kampanya süresince benzin ve motorin alımları, her litrede yüzde 3’e varan indirimli fiyatlarla anında yapılabiliyor.

Uygulama istasyonda ödeme sırası beklemek, çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta yalnız bırakmak istemeyenlere özel, istasyona gelmeden ödeme imkanı da sunuyor.

Önceden oluşturulan yakıt kodunu, istasyonda ön saha görevlisine söyleyerek akaryakıt alışverişi tamamlanabiliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler