SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“En Övgüye Değer” Ödülünün Sahibi Enerjisa Oldu

Enerjisa dağıtım şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde "En Övgüye Değer" ödülünün sahibi oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, geliştirdiği dijital çözümlerle milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Enerjisa dağıtım şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde (Turkey Call Center Awards 2023) “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde dağıtım şirketleri web siteleri için “En Övgüye Değer” ödülüne haz kazandı.

Enerjisa dağıtım şirketlerinin 14 ilde 22 milyonu aşkın kullanıcıya kesintisiz ve kaliteli enerji için hizmet verdiğinin aktarıldığı açıklama, şu ifadelere yer verildi:

“Müşteri ilişkileri yönetimi hizmeti sunan en başarılı şirketlerin ödül almak için yarıştığı 16. Turkey Call Center Awards 2023 kapsamında teknoloji, sosyal medya ve veri kullanımı, kalite yönetimi, müşteri ve çalışan deneyimi ile dijital çözümlere ilişkin kriterler değerlendirildi. Enerjisa dağıtım şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde dağıtım şirketleri web siteleri için ‘En Övgüye Değer’ ödülünü kazanarak teknoloji odaklı ve müşteri memnuniyetine yönelik stratejilerinin başarısını bir kez daha göstermiş oldu.”

İLGİLİ HABER Altının Kilogram Fiyatı 2 Milyon 122 Bin Liraya Yükseldi
Enerjisa dağıtım şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde "En Övgüye Değer" ödülünün sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen, Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Oğuzhan Özsürekci ise şunları kaydetti:

“Enerjisa dağıtım şirketleri olarak sektörümüzün dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir ara yüze sahip web sitelerimiz üzerinden saniyeler içerisinde elektrik kesintisi sorgulama, borç ödeme, arıza bildirme, başvuru takibi ve cihaza bağlı hasta başvurularında dijital evrak teslimi gibi milyonlarca kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan online hizmetler gerçekleştirilebiliyor. Müşterilerimizin bize daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlarken, dijital çözümlerimizle sektörümüze örnek olmaya devam ediyoruz.”

Enerjisa Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Yetkinlikler Bölüm Başkanı Ebru Taşcıoğlu da, “Enerji sektöründe dünyada tescilli ilk dijital dönüşüm modeli olan e-ternal’ın hayata geçirilmesi, başvurulardaki evrak teslim süreçlerinin dijitalleştirilmesi, dijital başvuru kanallarındaki operasyonların bulut sistemine taşınması gibi pek çok işlemle karbon ayak izimizi azaltıyor, daha iyi bir gelecek için dijital çözümlerimize ağırlık veriyoruz. Web sitelerimiz, mobil uygulamamız, chatbotlarımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerle müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler