SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fiat, “Aracını Kullandıkça Öde, Harcamanı Yönet” Dönemine Giriyor

Fiat, "Akıllı Servis" uygulamasıyla servis işlemlerinden abonelik yöntemiyle tam detaylı şekilde faydalanma imkanı verecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Fiat, “aracını kullandıkça öde” iş modeliyle çalışan “Akıllı Servis” uygulamasını hayata geçiriliyor.

Şirketten gelen açıklamaya göre, müşterilerinin daha teknolojik, akıllı, hayatı kolaylaştıran ve iyi tasarlanmış mobiliteye erişimini sağlamak hedefiyle çalışan marka, hayata geçirdiği yenilikçi hizmetlerle otomotiv sektörüne yeni soluklar getirmeyi sürdürüyor.

Fiat, “aracını kullandıkça öde” fikriyle geliştirdiği “Akıllı Servis” uygulamasıyla araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını modern bir anlayışla karşılayarak servis işlemlerinden abonelik yöntemiyle tam kapsamlı şekilde faydalanma imkanı sunmaya başlıyor.

İLGİLİ HABER Suudi Arabistan’a İhracat Yüzde 100’ün Üzerinde Arttı
Fiat, "Akıllı Servis" uygulamasıyla servis işlemlerinden abonelik yöntemiyle tam detaylı şekilde faydalanma imkanı verecek.

Fiat’ın geleceğin satış sonrası mottosuyla devreye aldığı ve satış sonrası hizmetleri yeni bir boyuta taşıyan uygulaması, Türkiye otomotiv sektöründe de bir ilki temsil ediyor.

Mekanik servis işlemleri için “Akıllı Servis” çözümü

fiat-2.jpg

Fiat, 2020 yılında devreye aldığı ve kasko poliçelerinde “Akıllı Fiyatlandırma” dönemini başlatan “Connect Kasko” uygulamasından sonra, şimdi de mekanik servis işlemleri için “Akıllı Servis” çözümünü devreye alarak müşterilerine benzersiz bir satış sonrası deneyimi sunmaya başlıyor.

Egea sahiplerine özel olarak geliştirilen “Akıllı Servis” uygulamasıyla geniş bir hizmet yelpazesinde, periyodik bakımlar, ömürlü parçalar ve tüm mekanik arızalar kapsam dahiline alınarak alışılagelmiş garanti uygulamasının ötesinde bir hizmet sunuluyor.

100 kilometrede 79 Türk lirası abonelik ücreti, 2 sene sabit fiyat avantajı

“Akıllı Servis” uygulamasıyla Egea sahipleri, her ay kat ettikleri 100 kilometre başına 79 Türk lirası ödeyerek, 2 sene sabit fiyat garantisiyle öngörülebilir ve avantajlı hizmet alacak.

“Akıllı Servis” ten yararlanmak isteyenler, Fiat Connect uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde paketi satın alabilecek, aylık ödemelerini, uygulamada kayıtlı olan kredi kartı bilgileriyle otomatik ve güvenli bir şekilde yapabilecek.

Sistemden faydalanmak isteyen Egea sahipleri, hizmet kapsamı ile ilgili bilgilere Fiat’ın resmi web sitesinden, Fiat müşteri ilgi merkezinden ve yetkili servislerden ulaşabiliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler