SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mondihome İstanbul MetroCity AVM’de 381. Mağazasını Açtı

Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım: "Ekonomik dalgalanmaların yaşanabileceği bir gerçek olsa da insanların ihtiyaçları her zaman öncelikli olacaktır. Mobilya gereksinimi ise asla sona ermeyecek."

Yayınlanma:
ABONE OL

Mondihome, Erciyes Anadolu Holding’in mobilya sektöründeki markası, İstanbul MetroCity AVM’deki 381. mağazasını coşkulu bir açılış töreniyle hizmete sundu.

Açılış törenine Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Doç. Dr. Alpaslan Baki Ertekin, Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım, Mondihome Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, teknik heyet, yöneticiler ve futbolcular, ayrıca davetliler büyük ilgi gösterdi.

Törende AA muhabirine açıklamalarda bulunan Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım, 2023 yılını hedeflerinin üzerinde bir seyirde geçirdiklerini belirterek, yurt içinde 381, yurt dışında ise 33 noktada hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım: "Ekonomik dalgalanmaların yaşanabileceği bir gerçek olsa da insanların ihtiyaçları her zaman öncelikli olacaktır. Mobilya gereksinimi ise asla sona ermeyecek."

Tasarımları ve kaliteleriyle diğer markalardan ayrıştıklarını aktaran Yıldırım, “Türkiye’de mobilya ihtiyacı temel tüketim ihtiyaçlarından sonra ikinci planda yer alsa da ürünlerimiz tüketicilerimiz tarafından rağbet görüyor.

Ekonomik dalgalanmalar olsa da ihtiyaçlar her zaman karşılanmaya devam edecek. Mobilya ihtiyacı hiç bir zaman bitmeyecek.” dedi.

mondihome-istanbulda-381-magazasini-acti2-min.jpg

Yıldırım, düğün sezonunun pandemi ile birlikte kaymaya başladığını vurgulayarak, “Düğünlerini erteleyen tüketiciler olduğu gibi daha önce yapılmayan tarihlerde düğün yapan tüketicilerimiz var.

Dolayısıyla mobilya pazarında sezon dalgalanmalar geçmişe göre azaldı. Ertelenen ihtiyaçlar daha sonra yüklü alımlar olarak karşımıza çıkıyor. 2023 yılında biz bunu yaşadık diyebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Yıldırım, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Fabrika olarak düşündüğümüzde 1000 kişilik bir çalışma ekibiyle hareket ediyoruz. Bayiler olarak düşündüğümüzde herhalde bu rakamların 20 katı olarak istihdama katkı bulunduğumuzu söyleyebiliriz. Aileleri de düşündüğümüzde ciddi sayıda bir hayata dokunduğumuza söyleyebiliriz. Körfez ve Avrupa ülkelerinde yatırımlarımız devam ediyor. Yatırımcılarımızın artması ile birlikte yeni pazarlarda da büyümeyi hedefliyoruz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler