SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ayyıldız Tim Başvuru Alıyor mu? Ayyıldız Tim Kimdir?

Ayyıldız Tim başvuruları başladı mı? Ayyıldız Tim kimdir?

Yayınlanma:
ABONE OL

Üstün bilişim ve güvenlik personel kadrosuyla sık sık gündemde kendine yer bulman Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı’na ait önemli bir bilgiyi ele geçirdiğini duyurdu. Duyurunun ardından ele geçirilen belgeler merak edilirken, Ayyıldız Tim başvuru alıyor mu sorusu da bir hayli araştırıldı. Peki, Ayyıldız Tim başvuru alıyor mu? Ayyıldız Tim hangi bilgileri ele geçirdi?

İsrail ve Hamas arasında Filistin üzerine başlayan savaş gündemdeki yerini korurken, Ayyıldız Tim’den yeni bir duyuru yapıldı. Çok sayıda sivilin hayatını kaybettiği bugünlerde tepkisini yeni bir “hack” ile gösteren Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı’ndan oldukça önemli olduğunu belirttikleri bir belgeyi ele geçirdiklerini duyurdu. Bugün bir duyuru yapan ekip, İsrail Savunma Bakanlığı’na ait çok gizli askeri bilgileri, tatbikat verilerini ve personel verilerini ele geçirdiklerini açıkladı. Bilgilerle ilgili bir açıklama yapmayan ekip, daha fazla detay vermedi. Daha önce de terör örgütü ve çeşitli ülkelerin gizli bilgilerini ele geçirdiğinden, duyuru büyük yankı uyandırdı.

ekran-resmi-2023-10-23-17-31-34.png

İLGİLİ HABER Sibergöz-23 Operasyonlarında 146 Şüpheli Yakalandı
Ayyıldız Tim başvuruları başladı mı? Ayyıldız Tim kimdir?

Haberin yankı uyandırmasının ardından kullanıcılar Ayyıldız Hack Tim’e başvuru yapılıp yapılmayacağını merak etti. Peki, Ayyıldız Hack Tim başvuru alıyor mu? Ayyıldız Tim nedir?

Ayyıldız Tim Nedir?

Ayyıldız Tim, Türkiye’de faaliyet gösteren, kendisini milliyetçi ve vatanperver olarak tanımlamış bir hacker grubudur. Türk hacker grubu, bünyesinde sanal bir rütbe sistemi kullanır. Ayrıca Türkiye’yi anlık ve gelecek sanal tehditlerden korumayı amaçlayan ekip, kendilerini cevap vermek için toplanmış sanal dünyanın askeri olarak tanıtıyor.

ayyildiz-tim.jpg

Ayyıldız Tim Başvuru Alıyor mu?

Ayyıldız Tim’in internet sitesinde yer alan bilgilere göre ekip, 18 yıllık bir deneyimle en büyük yazılımcı coder’ları bünyesinde bulunduruyor. Sistem güvenliği ve siber savunma gibi alanlarda hizmet veren Ayyıldız Tim aynı zamanda eğitim de veriyor. Bilişime başlangıç, SOC analist, siber güvenlik, yapay zeka ve malware analist eğitimleri veren Ayyıldız Tim başvuru işlemleri, resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor. Fiyatlar da yine eğitimlere göre değişiklik göstermektedir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler