SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Evlilik Teklifini Reddeden Kuzeni Öldüren Katile Müebbet Hapis

Evlilik teklifini reddeden kuzeni hemşire Emine Ay'ı öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Hüseyin Bağrıaçık, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Olay, 24 Ekim 2022 tarihinde Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti.

29 yaşındaki Hüseyin Bağrıaçık, kuzeni 27 yaşındaki hemşire Emine Ay’ı tabancayla ağır yaralayarak, aynı silahla intihara teşebbüs etti. Konya’ya sevk edilen Emine Ay, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Karaman Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Hüseyin Bağrıaçık, sanık ve müşteki avukatları, hayatını kaybeden Emine Ay’ın annesi Havva ile babası Mehmet Ay katıldı. Ancak Hüseyin Bağrıaçık, mahkeme başkanının ısrarına rağmen sorulara cevap vermedi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Evlilik teklifini reddeden kuzeni hemşire Emine Ay'ı öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Hüseyin Bağrıaçık, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı ile ailenin avukatı ise sanığın iddianame doğrultusunda cezalandırılmasını talep etti. Mahkeme heyeti, Hüseyin Bağrıaçık’a müebbet hapis cezası verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler