SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fulya Öztürk Telefonla Tehdit Edildi

İsrail ile Filistin arasındaki çatışmalar şiddetli bir biçimde devam ederken, Gazze'de bulunan Gazeteci Fulya Öztürk yaşadıklarını anlattı.

Yayınlanma:
ABONE OL

CNN Türk muhabiri Öztürk, Gazze’de yaşanan son durumlarla ilgili bilgi verdikten sonra kendisine yönelik gelen telefonlardan bahsetti. Savaş bölgesinde İsrail hattı kullandığını açıklayan Öztürk, yayına bağlanmadan önce telefonla arandığını söyledi.

İşte Fulya Öztürk’ün o açıklamaları:

Gazeteci Fulya Öztürk, ”Ben İsrail’de İsrail hattı kullanıyorum Beni az önce “02-21” sadece bu 4 rakamlı numaradan aradılar.” dedi.

İLGİLİ HABER Lastiği Patlayan Minibüsün Devrilmesi Sonucu 12 Kişi Yaralandı
İsrail ile Filistin arasındaki çatışmalar şiddetli bir biçimde devam ederken, Gazze'de bulunan Gazeteci Fulya Öztürk yaşadıklarını anlattı.

”YİNE ARAYACAĞIM”

Kendisini bir adamın aradığını belirten Öztürk, ”Kısık sesli bir adam beni arayarak İsrail’de olup olmadığımı sordu. Kendine dikkat et yine arayacağım dedi.” ifadelerini kullandı.

Telegram sayfalarında fotoğraflarının paylaşıldığını da aktaran Öztürk, duyduğu endişeyi de ifade etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler