SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gazze’ye Saldırıların 18.Günü: Gerilim İyice Alevlendi

7 Ekim sabahı "Aksa Tufanı" adıyla kapsamlı saldırının başlamasının ardından, İsrail'in Gazze'ye saldırıları artarak devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

İsrail askerleri, Gazze’ye yönelik saldırılarına hız kesmeden devam ediyor.

Gazze Şeridi’nin Cebaliya, Şeyh Rıdvan, Han Yunus ve Eş-Şati Mülteci kampları ile Beyt Lahiya ve Refah’ta bulunan sivillerin evleri bombalandı.

Filistin haber ajansı WAFA tarafından aktarılan bilgilere göre, Han Yunus’taki saldırıda 23 kişi hayatını kaybetti, 45 kişi de yaralandı. Refah kentindeki saldırılarda ise en az 30 Filistinli yaşamını yitirdi.

İLGİLİ HABER Sibergöz-23 Operasyonlarında 146 Şüpheli Yakalandı
7 Ekim sabahı "Aksa Tufanı" adıyla kapsamlı saldırının başlamasının ardından, İsrail'in Gazze'ye saldırıları artarak devam ediyor.

5 bin 791 KİŞİ ÖLDÜ

Gazze’deki çatışmalar bugüne kadar binlerce canın hayatını kaybetmesine sebep oldu. Açıklanan verilere göre, toplamda 1400 İsrailli hayatını kaybetti.

Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan verilere göre, 5 bin 791 Filistinli vefat etti.

Gece boyunca da Gazze’ye saldırılarını yoğun bir şekilde devam ettiren İsrail askerleri, en az 120 Filistinlinin hayatını kaybetmesine sebep oldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler